המלצות על הרצאות

מאז היכרותי הראשונה אותך במגדלי הים התיכון גני תקוה נהניתי מאוד מחקירתך הרצינית והמקצועית באומני הזמר הישראלי. שרתי שנים רבות במקהלה ומיד זיהיתי את קולך הערב הן בשירה והן בהעברת התכנים. אישית, אני מודה לך מאוד שזכיתי לשמוע ונחשפתי לאיכויות שלך. בהוקרה רבה,
שושי, מגדלי הים התיכון גני תקוה
187.2023
ברצוני להודות לך על ההרצאה המרתקת, שלוּותה במצגת מרשימה. הקהל נהנה מאד מהרצאתך המלומדת ומהדרך בה את מעבירה אותה.
נילי טוקר, רכזת תנועת "באים לטוב" באר-שבע
26.6.2023
במהלך הסמסטר מצאתי את עצמי אינספור פעמים מתרגשת ודומעת. הרגשתי שנלקחתי למסע באמצעות המוסיקה להיסטוריה של העם היהודי במדינת ישראל מיום הקמתה ועד לימינו אלה. המנחה ידעה בחוכמה רבה להעביר את כל התרבויות השונות בצורה שתיתן ושתעניק כבוד רב לכל תחום ותחום. היא הדגישה תמיד את היפה והחיובי בכל תקופה וגרמה לי להתאהב במוסיקה הישראלית על כל גווניה. תודה על חוויה בלתי נשכחת,"
נעמה, סטודנטית באוניברסיטה הפתוחה
21.6.2023 (סמסטר ב' תשפ"ג)
בזכות הקורס שהועבר ע"י ד"ר אסנת גולדפרב ארזואן ... נחשפתי לז'אנרים שפחות הכרתי, למדתי לנתח את המוסיקה, לזהות צלילים, מקצבים וכלי נגינה שונים, להבין את המקורות, ההשפעות והתהליכים האבולוציונים שהמוסיקה הפופולרית בישראל עברה. ד"ר אסנת, אני מודה לך מקרב לב על העניין שעוררת בי במהלך השיעורים, על אופן העברת החומר הנלמד, על היחס וההתייחסות לכל סטודנט/ית, על הערכים המוספים שהקפדת לתת בכל נושא ונושא, על הגמישות וההתחשבות בעת הצורך, ובקיצור- על המרצה שאת!!!
יוסי, סטודנט באוניברסיטה הפתוחה
(סמסטר א' תשפ"ג)
כרגיל, הרצאה מצויינת, מובנית היטב, עם מיטב השירים של קזבלן. ראינו איך המוסיקה משרתת את הטקסט ומותאמת לסיטואציות. המרצה הייתה מרגשת ומרתקת עם קול פעמונים ועם ידע רחב בתחום. לשם שינוי כמעט לא היו מאחרים, ולא נשמעו צלצולי טלפון."
דיירת באחוזת ראשונים
14.12.2022
אַת מוכיחה שהתוכן, העניין והחוויה יכולים לרקוד יחד בקלילות שלובי זרוע. אלו שנכחו, האזינו, הועשרו ונהנו עד מאוד במספר הרצאות שלך - כל מה שנשאר לנו מלבד הפרגון העצום לך, לידע הרחב שלך וליכולת ההנגשה הקולחת של הסיפורים הקטנים שמאחורי האמנים הגדולים הוא, לומר לכל מי שמחפש הרצאה איכותית וקלילה בו זמנית - לא להתלבט ! זו בדיוק המרצה הנכונה!. לאחר כל הרצאה שלה (וראינו הרבה) יצאנו עם שיר נוסף בלב, שהתנגן לאורך היום או השבוע.
טירן ולימור צפריר, "סי המוסיקה"
21.3.2022
אסנת, החזרת אותנו לעבר, לעליות השונות שהגיעו ארצה ובליל השפות, בליל הטעמים ובליל האמונות נפגשו. עידן תחילת מחזות הזמר בארץ על ההווי בארץ, על תחילת התיאטרון במגוון העדות וההשפעות מהעולם. השילוב של דובי זלצר ויהורם גאון הניב הצלחה מסחררת. לצברית כמוני מעניין מאד, מעלה זיכרונות וידע מהעבר. ההרצאה פתחה מבט על זוויות אחרות במחזמר. מרתק. התמוגגתי והתרגשתי. הרצאה מאלפת. תודה תודה אסנת! (הרצאת ZOOM על קזבלן)
תמי שלח, יו"ר ארגון אלמנות ויתומי צה"ל
19.1.2021
"כרגע סיימתי לצפות בהרצאה המרתקת שלך ב- Zoom. הרצאתך הייתה מעניינת ומהנה, מתחברת לידע קודם ובונה ידע חדש."
דניאלה
23.4.2020
"איזה יופי של קבלת שבת הייתה לי אחר-הצהריים בסינמטק ת"א! לפני הקרנת האופרה 'רומיאו ויוליה' שמענו את המוסיקולוגית, ד"ר אסנת גולדפרב-ארזואן, בהרצאה מרתקת ועשירה, שהאירה את עיננו באשר לאופרה 'רומיאו ויוליה' בכלל ובאשר לבימוי, לתלבושות ולתאורה של הפקה זו בפרט,
והיא שילבה בדבריה גם קטעי וידאו קצרים. דבריה הדהדו באוזַני כשראיתי את האופרה לאחר מכן."
לילי סגל
14.2.2020
"תודה רבה לך אסנת על שנה מחכימה, מרתקת ומהנה מאד.

בע"ה נשוב להיפגש... קיץ טוב וחופשה מהנה."

רחל לוברמן, עמותת יובלים, חלמיש
24.6.2019
היום היא הצליחה להדהים אותי. אני מכירה את אסנת מילדות. תמיד התעניינה והתעסקה במוסיקה, תמיד עשתה הכל הכי טוב שרק אפשר, תמיד המציאה עצמה מחדש, תמיד הציבה לעצמה עוד פסגה להגיע אליה ותמיד הצטיינה בכיבוש שלה. לא בכדי היא החליטה שהיא עושה דוקטורט. היא ידעה שהיא תגיע לשם. ולמרות כל אלה, עם יד על הלב, אף פעם לא הבנתי מה בדיוק היא עושה. היא היתה מספרת לי, ואני הנהנתי ולא הבנתי כלום. ולפני כמה שבועות אמרתי לה שזה מטריד אותי שאין לי מושג מה היא עושה (בין היתר) ושתיקח אותי להרצאה שלה. והיום זה הגיע. לקראת יום ירושלים הרצאה בנושא השירים שנכתבו על העיר. שירים, שכביכול שגורים בפי כולנו, אך אני מאמינה שכמוני, רובנו לא תמיד מצא זמן להתעכב על תוכנם, וכלל לא יודע מה עומד מאחוריהם. אבל היא יודעת. במשך שעה וחצי ישבתי משתאה. מהמקצועיות שלה, מהידע שלה, מהעמידה שלה מול קהל, מההנגשה, מהשפה הרהוטה והקולחת, מקטעי ההומור ששתלה בין הטקסטים, מהחיבור הקסום בין ההיסטוריה לבין הסיפורים שעומדים מאחורי השירים לבין תוכנם, ומהמקטעים והביצועים שבחרה להשמיע. ואז זה נגמר. הרגשתי צמאה. צמאה להרגיש שוב את תמהיל החושים המשכר הזה. ושאלתי אותה מתי ההרצאה הבאה."
יעל פלד 31.5.2019
"אתמול (13.3.18) הקשבתי להרצאתך המרתקת ופשוט לא רציתי שתיגמר. יכולתי להקשיב לך עוד ועוד, עד שיגיע זמן קריאת שמע של שחרית… עם סיומה, ניגשתי לומר לך שלהרצאתך יש רק מינוס אחד: יש לה טעם של עוֹד, אך היא מסתיימת מהר מדי! יִישר כח על הרצאה מרתקת ומשעשעת, כזו המשקפת לנו את חיינו בפריזמה של היצירה הישראלית לדורותיה."
טלי, קרני שומרון
14.3.2018
"השעה הזאת עברה לנו מהר מידי!"
ד"ר אריה מצקר, רשפון
25.1.2018
"היי אסנת, בוקר טוב, החכמנו בהרצאתך, העברת אותה באופן חוויתי ומעניין. חברות הקבוצה נהנו מאד. תודה!"
דנה אלדור-שוורץ
17.10.2017
"אסנת שלום, כותבת לך על החוויה שלי ביום שישי האחרון: אני רוצה להודות לך על ההזמנה להרצאתך. נהנתי מאד! ריתק אותי עם הסיפורים על השירים. הייתה הרצאה מרגשת. הקהל היה איתך לאורך כל הדרך.. ישראליות במיטבה… ריגש אותי במיוחד איך הקהל שר בשקט תוך כדי השמעת השירים. חוויה מיוחדת. אני ממליצה לכולם בחום רב. בידידות,"
ילנה
20.10.17 רעננה
"אני רוצה להודות לך על שנה נפלאה, על הידע הרב והייחודיות בהרצאותייך. את אחת המרצות הנעימות והמפרות שבהן זכה הקהל שלנו."
תמי אלון, מנהלת מפג"ש מודיעין
22.6.2015
"רציתי שוב לומר לך עד כמה נהניתי היום בהרצאתך. היה בהרצאה כל מה שנדרש מהרצאה טובה: ראשית, בחירת החומר היתה מעולה, מגוונת ובעלת היבטים שונים. דרך הגשת החומר היתה כלבבי. נעזרת מעט מאד ברשימות והכל זרם חופשי בתחושה של הסברים שאינם כבולים ומקובעים, אלא גמישים ונענים בקלות ובידע רב לשאלות הקהל… כמעלה נוספת אציין גם את הפניות בגובה העיניים אל קהל מאזינייך, תכונה יפה שמקרבת אליך את הקהל. לא "נחתת" עליהם מלמעלה אלא באת אליהם ממקום של ידע והתמחות שלך…"
אילנה אור-חוף, בוקר נשי, חולון
27.1.2013
"היי אסנת. המון תודה לך על הערב המהנה, הזורם והשונה. ערב שהועבר ברמה אחרת…….. נהנו מאוד!!!! כל הכבוד! תודה!"
מיקי שדה, האופן הפנימי, נהריה
2.2.2014
"שמענו הרבה הרצאות על נעמי שמר. אבל הרצאה כזאת משכילה ורחבה, המלווה בסרטוני וידאו אמיתיים – לא שמענו. ישר כח!"
ברוריה, מגדי"ם, רחובות 25.10.2014
"אני מוכנה להקשיב לה עד מחר בבוקר."
עליזה, מועדון נשים יפו
13.12.2011
"מעולם לא קישרתי בין הצליל למילה. אחרי ההרצאה שלך אני מתייחסת לצליל, למנגינה ולמוסיקה בצורה אחרת."
צביה, מורה לספרות במגד"ים רחובות
25.10.2011
"תודה על הזכות שהיתה לי לצפות בך משמחת אנשים ומרגשת אותם."
חבצלת מאיר
27.1.2010
"בחודש מאי 2010 הרצתי בהתנדבות בבית המעצר בניצן. זהו מכתב התודה: אסנת היקרה, ברצוני להודות לך על הרצאה מרתקת בנושא "העצמוסיקה" שהועברה במסגרת "שבוע מוסיקה" בבימ"ר ניצן. ראשית,ההתגייסות המהירה והנדיבה שלך לתת מזמנך ולהעניק לאסירים חוויה מוסיקלית הייתה ראויה להערכה. שנית, אני רוצה להודות לך על ההשקעה העצומה בבחירת קטעי המוסיקה וההתעמקות בסוג האוכלוסייה, אני יודעת שבחירת השירים היתה מאוד להעברת המסר. בסופו של דבר האסירים ניפגשו עם קטעים מוסיקליים שונים שכניראה שאף פעם לא היו מקשיבים להם על דעת עצמם… (קלאסי, גאז וכדומה) ונהנו מאוד. שוב ברצוני להודות לך על ההתגייסות והנתינה."
שלומית שניידשר – ק. חינוך בימ"ר מג"ן-ניצן
31.5.2010
"תודה על ההרצאה במפגש חנוכה. הרצאה היתה קלילה ומהנה ובהחלט שימשה פתיח מזמין לשאר ארועי היום."
אביגיל מזא"ה - הקרן לעידוד יוזמות חינוכיות
13.12.2009
"והערב: הרצאה שנייה של אסנת גולדפרב ארזואן. הגברת תדון על יחסי הגומלין בין המוזיקה הקלאסית לבין הפופ והרוק ועל השימוש בטקסטים גבוהים במוזיקה המסחרית. אין כמו גברת שמדברת מוזיקה. עושה לנו את זה לגמרי!"
חוג האזנה בשדה בוקר
30.11.2008
"כעת אני מבין יותר במוסיקה". "אף פעם לא ידעתי שאפשר להאזין למוסיקה בצורה כזאת." מועדון שילובים, אוניברסיטת תל-אביב - סיכום סדנת האזנה למוסיקה: 4.7 מתוך 5
"אסנת היקרה, ברצוני להודות לך בשם הקבוצה על הערב התרבותי הנפלא. הצלחת להעביר לנו מידע כה חשוב אודות הטונים המוסיקליים הגבריים והנשיים ביצירות שהושמעו. העשרת את עולמנו המוסיקלי והכנסת אותנו לאווירה קסומה."
דליה גרין
"הרצאה קולחת ומיוחדת, כייף שמוציא קהל מחייך מאוזן לאוזן."
חוג האזנה, המרכז למוסיקה נס ציונה
2002
"התוכן היה מלא, גדוש ונהדר... ההרצאות היו מקוריות ומרנינות אוזניים."
חוג ראשונים סביון
יולי 2001
"נהננו מאד, השכלנו והיתה לנו ההזדמנות להאזין ליצירות שלא היינו מגיעים אליהן."
גימלאי חברת חשמל אשדוד
יולי 2000
"זאת היתה סדרת הרצאות מעולם אחר."
שמחה פלדברג, גמלאי חברת חשמל אשדוד
יוני 1999

צרו עימי קשר לפרטים נוספים ולהזמנות:

050-5650983 | asnat@musicasnat.co.il

דילוג לתוכן