המלצות על טיולי המוסיקה בהדרכתי

"את אסנת בקמץ גדול. אין ספק. קולך לא רק פשוט ועדין, הוא גם נמשך כנגינת החליל ישר אל הלב."
יהושבע בנטוב
פינלנד, 2012
"שלום רב אסנת, תודה רבה על ההדרכה ועל ניהול הטיול, שניהם נעשו בהרבה השקעה ומקצועיות. הוספת לטיול הרבה מאוד עניין וכיף, והפכת אותו למיוחד. המון תודה ושבוע טוב, דרגה שכטר"
22.07.2018 אופרה ואמנות בצפון איטליה
יולי 2018
"אז מה יש פה כמה סבתות? זה לא טיול ולא בית אבות! ציבור נפלא שנאסף פה – חובב תרבות במיטבו! שישה ימים קסומים בווינה חלפו להם מהר מאד אם לא הייתם – לא תבינו, מי שהיה חולם על עוד! טיול קיבלנו לתפארת, ממש רמה בינלאומית! תודה לווינה נהדרת, לאסנת ולשולמית!
ויקטור שוורצמן, בשם מטיילי וינה
כרמל 2018
לאסנת, תודה על טיול מרתק בצפון איטליה... ומה שיישאר, זה הזכרונות של חוויה יחידה במינה! טיול שענה לי לכל הציפיות ויותר. המסלול, התוכן, המלון, הקבוצה המיוחדת וכו'. מאוד נהניתי מההדרכה שלך, השכלתי הרבה מהידע המוזיקלי (ולא רק) שלך, מהדאגה שלך לכולם. תודה על האיזון בין ההסברים, ההדרכה המוסיקלית, השמעת המוסיקה באוטובוס והשקט.
משתתפי טיול אופרה ואמנות בצפון איטליה
יולי 2017
"אסנת היקרה, תודה לך על תרומתך בידע ובארגון הטיול, החל מהחומר ששלחת לפני הטיול ובמהלכו וכלה בדאגתך המתמדת לאיסוף העדר שלנו, שאף שה ושה לא יאבדו. למדנו ממך רבות על המוסיקה הרוסית, על מלחינים ויצירות של צ'ייקובסקי, רימסקי קורסקוב, גלינקה, אנטון רובינשטיין, מוסרוגסקי וברודין, וכן על היצירות והאורפות ששמענו במרינסקי הישן והחדש. הרצאות המבוא סייעו לנו להבין את העלילות הסבוכות, גם באופרות עם הכותביות ברוסית. אנו מודים לך גם על הגמישות וניצול הזמן בנסיעה ועל הפניית תשומת ליבנו לאמנות הפרזול הייחודית בפטרבורג ולעוד פרטים במוסיקה ובאמנות. אכן, אסנת, צבעת לנו את הקולטורה בקולורטורה, ועל כך יישר כוחך."
משתתפי טיול פסטיבל הכוכבים בלילות הלבנים, סנט פטרבורג
2016
"בתודה על הטיול המעניין המרגש והמרגש לוורשה ולקרקוב. שמענו הרבה מוזיקה משובחת ונהננו מאד. תודה על ההסברים הרבים במהלך הטיול,… תודה על הכנת חומר הרקע בכתב, ועל טקסי הזיכרון המרגשים. תודה מיוחדת על הנגינה שלך, בחליל, נגינה שנגעה ברגשות כולנו. נהננו מסגנון ההדרכה המגוון שלך, ומהרצון שלך להעניק לנו כמה שיותר, ומתשומת הלב האישית. ישר כח ולהתראות!"
המשתתפים לפסטיבל שופן
אוגוסט 2014
""תודה על האדם הנהדר והמקצועי שבך."
תמר נדלר, פסטיבל הלילות הלבנים בסנט פטרבורג
2014
 "אסנת, בהזדמנות זו-שוב תודה רבה על הארגון מדוקדק ועל הרמה הגבוהה והמושקעת של ההדרכה והטקסים הקטנים במהלך הטיול . היה כיף אמיתי." להתראות, ישראל ושוש שביט.
פסטיבל שופן
2014
"אנו מודים לך על ההרצאות המאלפות.. על הידע הרב ששפע ממך בסיפור האופרות, בצד המוסיקלי שלהן ובעולם התרבותי שבו הן נכתבו…. היה נעים… להאזין לקונצרטים קצרים לצלילי חליל של צלילי חליל הקסם, החליל שלך שהיו יוצאים מן הלב ופוגשים בנו."
קבוצת שרטורס, טיול לסבונלינה, פינלד
יולי 2012

צרו עימי קשר לפרטים נוספים ולהזמנות:

050-5650983 | asnat@musicasnat.co.il

דילוג לתוכן