אליעד לומד אותיות בגן החיות – משובים על הספר

"אסנת, הספר גאוני! מעטים הספרים שגם ההורים נהנים לקרוא ולא רק הילדים. מאז שהספר אצלנו, הילדים נדבקו אליו. מקסים מקסים מקסים!!"
ענת שרון
06.03.12
"למה רק אתם, ההורים, תרצו שהילד ילמד את האלף בית? תנו לו גם לרצות ללמוד אותם בעצמו. הספר שלפניכם הוא כלי מצויין למטרה זו, כי מה יותר כיף מסיפור מלא בבעלי חיים, חרוזים ואיורים צבעוניים כדי לגרום לו לא רק לדעת את כל האותיות (כולל הסופיות!), אלא גם לאהוב אותן... הנאה מ-א' עד ת'. ונקודה למחשבה גם עבורכם – איזה חיה מסתיימת באות ך'?"
אתר Ibooks
02.07.02
"כדאי לקרוא גם לאחים הקטנים, שבטח יהנו מהצבעוניות הנהדרת ומאחיהם הגדולים - שכבר יודעים לקרוא לבד."
עשי ויינשטיין, מעריב לילדים
06.06.2002
"בשמחה נעבור לספר שנקרא אליעד לומד אותיות בגן החיות, ובו יוצא אליעד עם הוריו ללמוד את כל האלף-בית תוך טיול בגן החיות הספר המחורז בפשטות נותן לקורא מגון עצום של חיות בכל האותיות. מאריה, איילה, אווז וארנבת ועד תוכי ותנשמת. הספר עובר אות אות ומוצא להן חיות. את הספר מלווים איורים צבעוניים שממחישים את כל החיות המוזכרות, כך שמי שלא מכיר משהו יכול להיעזר ב'מילון החזותי' שבתמונות"
רחלה זנדבנק, לאישה
24.06.02
"מקסים, משובב נפש, לילדים שזה עתה מתחילים לקרוא מוגש להם ספר צבעוני, שבו מתחיל טיול בגן החיות (ללא כלובים) והחיות מחולקות לפי האותיות... הידד לססגוניות!"
רוחה נובק, בר-דן
31.07.02
"המוסיקולוגית רבת הפעלים והיצירתית אסנת גולדפרב-ארזואן כתבה סיפור הרפתקאות מחורז על אליעד שרוצה לדעת לקרוא כמו הגדולים, וכשצירפה את איוריה המקסימים של טובית אוריאל נוצר ספר מרהיב."
הילה קומם, אשת יחסי ציבור
אוגוסט 2007
לקחתי את הספר לידי וחייכתי. ספר צבעוני מאד, מחורז יפה, חרוזים מתגלגלים על הלשון. אליעד יוצא עם ההורים לגן חיות כדי ללמוד אותיות. באות אלף הוא ימצא את : אריה, אילה, אוז וארנבת. באות בית - ברוז וברבור וקוף בבון. בקיצור ספר כייפי לחלוטין. תעסוקה לילד, אמא ואבא. אסנת גולדפרב-ארזואן היא אמנית רב-תחומית המשלבת שלוש שפות אמנותיות: המוסיקה (הצלילים), הספרות (המילים) והתיאטרון (הבמה). באמת כדאי!
נוריתהה, מבט על הספרים בגובה העינים, ספרים ללא ירקות - המלצות, ביקורות, סקירות של ספרים כפי שנוריתהה ואורחיה התרשמו
13.04.09

צרו עימי קשר לפרטים נוספים ולהזמנות:

050-5650983 | [email protected]